Saturday, September 23, 2023
More

  Latest Posts

  Bilanci i veprimeve të pakoordinuara në veri

  Bilanci i veprimeve të pakoordinuara në veri: Rritja dhe fuqizimi i EULEX-it.
  Në vend të përmbylljes së misionit të EULEX-it, ky mision është rritur dhe fuqizuar.
  • Rriten trupat e EULEX-it dhe KFOR-it në veri,
  • Zvogëlohet prania e Policisë së Kosovës.

  Latest Posts

  spot_imgspot_img

  Don't Miss

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.