Saturday, September 23, 2023
More

  Latest Posts

  Intervista e sotme në Radio Prishtina

  Gjatë intervistës sot në mëngjes në Radio Prishtina, folëm për gjendjen e sigurisë në përgjithësi me fokus në veri, ndërhyrjet e Serbisë, nevojën për avancimin e diplomacisë së Kosovës e të tjera.
  Po ashtu, folëm me nostalgji për profesionin e gazetarit dhe gazetën Zëri.

  Latest Posts

  spot_imgspot_img

  Don't Miss

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.