Saturday, September 23, 2023
More

  Latest Posts

  Rrezikuesit Ballkanit do të ndëshkohen një nga një!

  Vulin të shkarkohet!

  Kur Aleksandar Vulin mori rrugën për në Moskë, u shoqërua nga Milorad Dodik i Bonje e Hercegovinës dhe nga Ivan Stoilkoviq i Maqedonisë së Veriut.
  Pra, mesazhi ishte drejt rrezikimit të Ballkanit si rajon.
  Ivica Daciq, ministri i Jashtëm i Serbisë, ishte po ashtu aty.
  Si Shef i Shërbimit Inteligjent të Serbisë, Aleksandar Vulin dëshmoi edhe njëherë jo vetëm orientimin pro-rus, por edhe synimin dhe punën e tij të vazhdueshme për të rrezikuar rajonin.
  Më 25 maj 2023 u mbajt Konferenca e Sigurisë në Moskë, ndërsa më 11 korrik 2023 Vulin u fut në Listën e Zezë të SHBA-së.
  Ai sot edhe më tutje nuk është shkarkuar nga detyra, megjithëse nuk ka zgjidhje tjetër përpos shkarkimit!
  Porse, mesazhi është i qartë:
  Rrezikuesit e sigurisë në Ballkan do të ndëshkohen një nga një!

  Latest Posts

  spot_imgspot_img

  Don't Miss

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.